Dźwigi towarowe , towarowo-osobowe , windy , podesty , wciągarki

Geda 500Z/ZP , rok 2003

Cena produktu: 46.500,00 zł

Dźwig towarowo - osobowy Geda 500 Z/ZP . Pionowy dźwig budowlany do transportu osób i materiałów, wysokość 15 m, udźwig 500 kg, z osprzętem takim jak uchwyty do masztu i przepusty kablowe, stan dobry, natychmiast gotowy do pracy, rok 2003. Lokalizacja Niemcy do ceny należy doliczyć koszty transportu.

Dwie jednostki w jednym: podnośnik budowlany o nośności do 850 kg lub platforma transportowa dla maksymalnie 5 osób i ładunków do 500 kg.

Platforma transportowa GEDA 500 Z / ZP oferuje prosty i niedrogi system transportu materiałów i osób z przestronną platformą transportową, która nie jest zamknięta na górze.

Dobrze znane segmenty masztu stalowego GEDA ułatwiają montaż bezpośrednio z platformy transportowej do wysokości 100 m. Bez użycia dźwigu można założyć poręczne segmenty masztu 1,5 m i zabezpieczyć je za pomocą śrub uwięzionych i nakrętek zabezpieczających.

Aby zapobiec upadkowi ludzi, do wszystkich punktów załadunku i rozładunku instalowane są bramki bezpieczeństwa z ocynkowanymi ogniowo skrzydłami z mechanicznie zamkniętymi drzwiami przesuwnymi.